UPLYNULÉ AKCE

Prodej nových a starších knih

Tak trochu neplánovaně a na poslední chvíli letos proběhl prodej a bazar knih.Knihy bylo možné zakoupit ve středu 20. prosince  od 15.00 do 17.00 hodin a také v pátek 22. prosince od 16.00 do 18.00 hodin.

Celkově se prodaly knihy za více než 2000 Kč. Knihovnice byla zájmem veřejnosti velmi mile překvapena.

Mikuláš u OÚ

I v letošním roce se knihovna spolupodílela na zajištění programu před příchodem Mikuláše k obecnímu úřadu. Dílničky probíhaly jako v minulých letech v zasedací místnosti OÚ a také v prostorách knihovny. Děti se mohly vyrobit vlastní puzzle, andílka z korálků či vánoční stromeček.

Více se dozvíte ve fotogalerii.


S vysvědčením do knihovny

Již tradičně se na konci školního roku konala akce "S vysvědčením..." Paní knihovnice opět zvala děti, aby se přišly pochlubit se svým vysvědčením.. Letos děti jako odměnu dostaly záložku a zákusek.

Jak to v knihovně při akci vypadalo, se můžete podívat ve fotogalerii.

Beseda s paní ilustrátorkou Markétou Vydrovou

Ač se může zdát, že naše knihovna je opravdu malá, občas se paní knihovnici povede velká věc.

Beseda s paní Vydrovou proběhla ve škole 30. listopadu 2016. Paní Vydrová vyprávěla o své práci, o knize Můj skřítek šalvěj, ze které i několikrát četla.

Její manžel jí dělal hudební doprovod.

Více z akce se můžete dovědět ve fotogalerii.

Noc s Andersenem 2017

Již tradičně proběhla v knihovně Noc s Andersenem. Děti se sešly krátce po obědě, aby společně strávily příjemné chvíle v knihovně. Čekalo na ně detektivní pátrání se Čtyřlístkem.. Pátralo se po zmizelém dortu, který Fifinka upekla. Pomocí nápověd a úkolů děti zjistily, kde se dort nachází. Když dort vypátraly, pustily se s chutí do něj.

Více fotografií najdete ve fotogalerii.